Poros fotosesijai jausmingiausią foną suteiktų tvarkingas pušynas (pvz. Kleboniškio miškas, Girionių poilsiavietė, Panemunės šilas), kadangi tokiame fone išryškėja du žmonės ir jų jausmai. Gamtoje tinkamiausia jauki apranga – jaukūs smėlio, pilkų, rusvų, dangaus, žemės ir pastelinių spalvų megztiniai/golfai/ polo marškinėliai su kelnėmis ar šortais, merginoms – išvardintų spalvų laisvos ir lengvos suknelės ar sijonai, palaidinės, megztukai. Nieko per daug puošnaus ir oficialaus. Venkite juodos spalvos, ryškių spalvų (raudona, ryškiai geltona, oranžinė, salotinė). Rūbai vienspalviai, be užrašų ir margų detalių

Norint žaismingos ir smagios fotosesijos gamtos fone, galima taškytis vandeniu, susikurti poilsiavietę su gitara, eiti grybauti, žvejoti, statyti smėlio pilis paplūdimyje ir pan. – svarbiausia, kad veikla būtų jums artima ir nereikėtų dirbtinai pozuoti.


Fotografuojantis senamiestyje detalių įtraukti nereikia, kadangi gatvelėse vyrauja įvairiaspalvis fonas, linijos, detalės. Čia reikėtų pasirinkti kiek klasikinį aprangos stilių.Poros nuotraukose turi dominuoti jausmai, todėl derėtų vengti dirbtinio pozavimo ir žiūrėjimo į objektyvą, bendraukite vienas su kitu, glaustykitėsbučiuokitės. Jautriausių nuotraukų paslaptis yra kuo daugiau kontakto – glostykite rankomis vienas kito veidus, apsikabinkite, glaustykitės veidais, bučiuokitės, žiūrėkite vienas į kitą. Beje – jei bučiuojatės, darykite tai iš tikro, o ne vaidinkite bučinį tik sučiaupę lūpas – tai labai matosi nuotraukose. Glostykite rankomis kaklą, smakrą, žiūrėkite į akis ir švelniai pasibučiuokite. Iš vieno tokio lėto veiksmo išeis keletas skirtingų nuotraukų, fiksuojančių skirtingus momentus. Bučiniai į smilkinį, kaktą, ranką ar petį yra ypatingai žavu!

Jei vis dėlto jausite, jog jums sunku atsipalaiduoti prieš objektyvą, fotografė tikrai padės su tuo susidoroti. Galima parežisuoti smagių kadrų, kaip vienas kito kutenimas, gaudymas, užšokimas, pakėlimas, kurie padės įsijausti, atsipalaiduoti ir vis tiek atrodys natūraliai.

Turite augintinį? Pasiimkite jį į fotosesiją – nuotraukoms jis suteiks ypatingo žavesio ?


Apranga

Rinkdamiesi aprangą venkite vientisų tamsių, juodų spalvų. Juodas odinis švarkelis ar kitas vienos rūbo dalies akcentas yra gerai, tačiau vientisas juodas ansamblis nuotraukose susilies. Rūbai neturėtų būti ir per daug ryškus.  Gražiausiai atrodo deriniai iš smėlinės, rusvos, pilkšvos, bordo, pastelinių ar žemės spalvų. Stenkitės išlaikyti vientisumą spalvų šiltume/šaltume – jei renkatės šalto tono spalvas, derinkite gretutines šaltų tonų “drauges”, jei šiltų – išlaikykite šiltumą spalvose. Džinsai ir marškinėliai taip pat visada atrodo stilingai ir neįpareigojančiai. Ryškiai raudonos, žalios spalvos saulėtą dieną meta nereikalingus spalvos atspindžius ant odos.

Pasiimkite persirengimui megztuką ar švarkelį – užteks jį persivilkti ir nuotraukos jau atrodys kitaip. Įvertinkite tai, jog fotosesijos vietoje gali nebūti galimybės pilnai pasikeisti savo aprangą, todėl kitas megztukas ar švarkelis bus puiki alternatyva.


Fotosesijos vietos

Tinkamos vietos Kaune fotosesijoms: Botanikos sodas ir jo oranžerija (fotosesija mokama), gamta prie Pažaislio vienuolyno, Žalgirio arena, Senamiesčio gatvelės, Kunigų seminarijos kiemelis, Raudondvaris (fotosesija mokama), Jachtklubas, parkas prie Žalgirio arenos, Kleboniškio miškas, Panemunės šilas, Dubravos apyrubė, Marvelės upės slėnis, Napoleono kalnas, Zatyčių karjeras (už Kauno), Drąseikių karjeras (už Kauno).


Apranga laukimo fotosesijai

Namų aplinkoje gražu apranga buduaro stiliuje, su vienspalviais bodžiais, taip pat su liemenėle ir džinsais. Džinsai neturi būti nėščiųjų – paprasti džinsai atsegus juos puikiai tiks.

Vyrams reikėtų priderinti derančių atspalvių marškinėlius ( T-shirts arba polo). Vienspalvius, be didelių užrašų ar paveikslėlių.

Lzyge 24 200x300 - PASIRUOŠIMAS POROS FOTOSESIJAI Lzyge 20 200x300 - PASIRUOŠIMAS POROS FOTOSESIJAI Lzyge 21 1 200x300 - PASIRUOŠIMAS POROS FOTOSESIJAISeima 76 1 300x200 - PASIRUOŠIMAS POROS FOTOSESIJAI Seima 74 1 300x200 - PASIRUOŠIMAS POROS FOTOSESIJAI Seima 71 1 200x300 - PASIRUOŠIMAS POROS FOTOSESIJAI Seima 72 1 200x300 - PASIRUOŠIMAS POROS FOTOSESIJAI Seima 73 1 200x300 - PASIRUOŠIMAS POROS FOTOSESIJAI Seima 54 1 200x300 - PASIRUOŠIMAS POROS FOTOSESIJAI Seima 56 1 200x300 - PASIRUOŠIMAS POROS FOTOSESIJAI Seima 55 1 200x300 - PASIRUOŠIMAS POROS FOTOSESIJAI Seima 135 200x300 - PASIRUOŠIMAS POROS FOTOSESIJAI Seima 137 200x300 - PASIRUOŠIMAS POROS FOTOSESIJAI Seima 136 200x300 - PASIRUOŠIMAS POROS FOTOSESIJAI

Gražu jaukūs megztiniai – smėlio, pilkšvų, žemės tonų spalvų ar lengvos pastelės. Prie megztinių puikiai tiks džinsai.